Firma QUINT powstała w 2010 r. w związku z niszą rynkową dotyczącą branży gier karcianych. Pierwszą inicjatywą firmy Quint był założony w 2010 r. sklep z akcesoriami do gry w pokera sportowego. www.poker-sklep.pl był pierwszym e-sklepem skierowanym do osób, których pasją jest gra w pokera sportowego. W swej ofercie posiadamy produkty z całego świata, m.in. z USA, Hiszpanii, Brazylii, Belgi, Chin czy Austrii.

Kolejnym krokiem związanym z rozwojem firmy było nawiązanie ścisłej współpracy ze światowymi liderem w produkcji kart do gry – NH Fournier & USPC Co. Nasza firma odpowiedzialna jest za rozwój i dystrybucję kart do gry oraz pozostałych artykułów sygnowanych logiem Fournier, Bicycle, KEM, Bee czy Aviator. W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy na www.nhfournier.pl. Od 2012 roku NH Fournier oraz USPC Co. jest oficjalnym partnerem Polskiego Związku Brydża Sportowego.

Następnym projektem był sklep www.jokery.com.pl stworzony dla osób, których pasją są karty. W swym założeniu sklep ma posiadać najszerszą ofertę asortymentową na polskim rynku, m.in. kart do pokera, brydża, iluzji, magii, cardistry, tarot, wróżenia, pasjansa, remika etc. W niedługim czasie w sprzedaży pojawią się również talie Ellusonist.com oraz tworzone przez słynne Theory11.

Kolejne nasze przedsięwzięcie to marka własna produktów związanych z pokerem. Final Table w swej ofercie posiadał będzie wysokiej jakości odzież dla pokerzystów, wykonane 100% z plastiku karty do gry, efektowne zestawy pokerowe czy stoły. Final Table to ekskluzywna marka, która łączy oczekiwania graczy oraz wysoką jakość wykonania.

Na tym na pewno nie poprzestaniemy i w najbliższych latach nadal będzie dbać o rozwój naszej firmy oraz zadowolenie klientów.